Clash of Clans Askerleri Agario skinleri

clash of clans agario

Clash of Clans Askerleri agario da. Clash of Clans oyunun karakterleri agarioda kapışıyorlar. Clash of Clans Askerleri oyun skinleri için aşağıdaki isimlerden her hangi biri ile oyuna başlayabilirsiniz.

Nick yazan yere: goblin, dev, duvaryikici, balon, sihirbaz, sifaci, ejderha, dalkavuk, valkyrie, golem, barbar, büyücü

Clash of Clans Askerleri Özellikleri:

Barbar

Barbar, öfkeli ve savaşa hazır ifadesi, kısa kesilmiş sarı saçları ve uzun sarı bıyıklı bir adamdır. Deri kemer ve iskoç savaşçı olabileceğini gösteren bir çelik kalkan şeklinde tokalı kemeri vardır. Kahverengi iskoç eteği giyer. Hemde sağ elinde kısa bir kılıç üzerinde bilekliği mevcuttur. Clash of clans oyunundaki ilk savaşçı olup clash of clansı temsil eder.

Okçu
Okçu kızlar, kışla içindeki 2. birimdir. Pembe saç ve keskin gözlü bir kadın olarak tasvir edilir. Kısa, açık yeşil elbise ve pelerin, bir deri kemer ve ekli küçük kesesi bulunur. Atış mesafesi, 1,5 kare alan mesafesi kadar olduğu için barbarlara göre iyilerdir ancak, hasar puanları yarı yarıya azdır.

Goblin
Goblinler, büyük sivri kulakları, kırmızı gözleri ve kırmızı uçlu küçük burnu olan yaratıklardır. Goblinler, kahverengi pantolon ve ayakkabılar giyerler. Ayrıca düşmanlardan çalınan kaynakları taşımak için görünüşte, büyük bir çuvalı vardır. Goblin, oyunda en hızlı zemin birimidir. Goblinler, altın iksir ve kara iksir toplayıcıları, altın iksir ve kara iksir depolarına saldırır. Belirtilen birimler tamamen yok edilmeden diğer birimleri görmezden gelirler, nede olsa hırsızlar
Goblinler, kaynaklara belirtilen hasar puanının iki katı hasar verirler, bu okçu ve barbarlara göre 3 kat daha fazla hasar demektir.

Dev
Devler, savunmalara büyük zarar verme yeteneğine sahip dev askerlerdir.
Duvar Yıkıcı
Duvar yıkıcılar, iskelet görünümlü, kahverengi bir havacı şapka giyer ve sağ göz üzerinde küçük bir yara izi vardır. Büyük bir bomba taşır. Duvar kırıcı bırakıldıklarında, en yakın duvarı kamikaze tarzı kendisi havaya uçurarak patlatırlar.

Balon
Uçan balonların içerisinde normalde yerde kullandığımız duvar kırıcı iskeletlerden vardır, ancak bu sefer intihar etmek için değil bomba bırakmak için oradalar Balonların içindeki iskeletler, savunma birimleri üzerine gelip bomba bırakarak patlatır ve yok ederler.

Sihirbaz – Büyücü
Sihirbaz, kapüşonlu pelerini olan, altın tokalı ve uygun ayakkabısı ile bir deri kemer takan büyülü bir birimdir. Sihirbazlar, tıpkı okçular gibi duvar arkasındaki birimleri vurabilirler, hasar puanı oldukça yüksek bir askerdir. En kötü özelliği bir kaç vuruşta ölebilecek kadar enerjilerinin az olmasıdır. Dev, okçu ve barbarların arasına karıştırıldığında daha etkili saldırılar yapılabilir.

Şifacı
Şifacı, uçan bir birimdir ve hiçbir birime zarar verme özelliği yoktur. En iyi kabiliyeti sizin, savaştaki askerlerinizi hayatta tutmak için yaralananları iyileştirir. Doğru kullanıldığında birçok savaşı kolayca %100 yenebilirsiniz.

Ejderha
Ejderha, uçan ve korkutucu bir birimdir. Balonun aksine hem havadaki hemde yerdeki birimlere saldırabilir, üstelik balon gibi tek bir hedefi değil atış menzilinde ateş püskürttüğü tüm alandaki birden fazla birimlerin enerjisini tüketir.

Dalkavuk
Dalkavuklar, hızlı, ucuz ve nispeten zayıf bir uçan birimidir. Görünüşü, keskin kısır pençeleri ve kauçuk benzeri eldiven ile büyük boynuzları, güdük kanatları ve büyük elleri ile uçan yaratık şeklindedir. Dalkavuklar, izbe kışlada eğitilebilmektedir. Saldırırken koyu kara iksir tükürürler. top atar, havan topu gibi birimler dalkavukları vuramazlar ancak, hava savunması, okçu kuleleri, balon bombasına karşı çok savunmasızlardır.

Valkyrie
Valkyrie savaşçı kız, clash of clans tarihinde en az üretilen ve kullanılan askerdir diyebiliriz. Bunun farkında olan supercell son zamanlardaki güncellemelerde valkyrie üretim maliyetini azaltmış, hasar puanını ise yükseltmiştir. Buna rağmen maalesef hala çok fazla tercih edilmemektedir.

clash-of-clans

clash-of-clans

Oyun Oyna

One thought on “Clash of Clans Askerleri Agario skinleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir