Agario Oyunu Nasıl Oynanır?

agario nasıl oynanır

Agar.io Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun esnasında eğer karakterinizi çok büyük boyutlara ulaştırabilirseniz klavyenin “Space” tuşu ile bölünebiliyorsunuz. Eğer yine büyük boyutlara ulaşırsanız “W” tuşu ile rakiplerinize parça göndererek rakibiniz eğer sizden küçük ise hızlı bir şekilde yiyebiliyorsunuz. Büyük balık küçük balığı yer mantığı ile oyun işliyor yani.

Ayrıca oyun esnasında yeşil ve köşeleri tırtıklı kütlelere belli bir büyüklükte dokunursanız patlarsınız. Tırtıklı kütlelere w ile yem yüklemesi yaparsanız aynından bir tane daha çoğaltmış olursunuz.

Rakibinize doğru bunu yapar ve dikeni rakip oyuncunun topuna denk getirirseniz rakip dağılır ve onu yemek daha kolaylaşır.

Agario da nasıl büyünür?

– Eğer sizden küçük bir rakibi üzerini tamamen kapatabilirseniz onu yiyor ve büyüyorsunuz.
– Rakip oyuncu size w tuşu ile yem atarsa sizde onu yerseniz büyürsünüz.
– Renkli topları yiyerek yine büyünebiliyor.

 

How to play Agario?

Move your mouse to control your cell
Press Space to split
Press W to eject some mass

HEMEN AGARİO OYNA

agario nasıl oynanır

agario nasıl oynanır

Oyun Oyna

4 thoughts on “Agario Oyunu Nasıl Oynanır?

 1. Kolay gelsin. Agar-iO da yeşil halkalaın nasıl hareket ettirildiğini çözemedik. “W” ile parça aılarak hareket ettiriliyor. Ancak bazı oyuncuların ittirerek hareket ettirdiklerini gördük. Yardımcı olursanız seviniriz.

  Kolay gelsin.

  İyi çalışmalr..

  • Merhaba. Farklı oyun modları var. EXP oyun modundan yeşil tikenlere w ile yem etıldığında ynısındn birtane daha üretirken Exp de yeni bir tane yerine sadece ileri doğru hareket ettirmektedir.

  • merhaba.Agario ilgili bilgilerim var ben oyunu bitirdim.
   Senin dediğin o yeşil halkalar diken oluyor.Exprementl yani kırmızı dikenler oyununda onlarla baş başa kala biliyorsun W atınca ilerliyor ama party de dikenlere 11 kez atınca diken 1 tane daha atıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir